chirurgia plastyczna bemedica beauty medica

Kosmetologia Pielęgnacyjna

Kosmetologia Pielęgnacyjna

Kosmetologia pielęgnacyjna obejmuje zabiegi na twarz, szyję, dekolt i ciało, których celem jest poprawa kondycji skóry oraz utrzymanie jej pięknego wyglądu. Każdy zabieg dobieramy odpowiednio do rodzaju i potrzeb skóry, dzięki czemu przynoszą szybkie i pożądane efekty. W ramach kosmetyki pielęgnacyjnej wykonujemy zabiegi nawilżające, odżywcze, regenerujące, anti-age a także relaksacyjne. Skuteczna pielęgnacja to efekt działania nowoczesnych preparatów o najwyższej jakości i zabiegów indywidualnie dostosowanych do klienta.

Salon kosmetyczny Katowice

Naszym celem jest pielęgnowanie urody oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów dermatologicznych i kosmetycznych naszych Klientek i Klientów. Korzystamy z renomowanej marki KLAPP Cosmetics oraz z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych urządzeń zabiegowych posiadających certyfikaty zapewniające o efektach ich stosowania.

Wykwalifikowany personel Beauty Medica ma na celu otoczyć Państwa jak najlepszą opieką i oferować usługi medyczno-kosmetyczne na najwyższym poziomie. W swojej ofercie posiadamy sprawdzone rozwiązania, kładąc szczególny nacisk na bezpieczeństwo przeprowadzanych usług.

 


Wszelkie prawa zstrzeżone BeMEDICA | Design by Norten