chirurgia plastyczna bemedica beauty medica

KLAPP Cosmetics

Dlaczego KLAPP Cosmetics?

Klapp Cosmetics jest wiodącym europejskim, producentem profesjonalnych produktów kosmetycznych, łączących w sobie dbałość o piękno ciała i jego sprawność. Oferta tej marki to bardzo szeroki asortyment produktów, wśród których można znaleźć odpowiedź na niemal każdą potrzebę skóry. Nie ma defektu cery, którego nie można rozwiązać pracując z kosmetykami KLAPP. Poszczególne linie pielęgnacyjne charakteryzuje innowacyjny zabieg setowy przeznaczony do indywidualnej terapii oraz ogromna różnorodność preparatów dająca nieograniczone możliwości komponowania niepowtarzalnych kuracji bądź jednorazowych zabiegów.

Co to są zabiegi setowe?

Każdy set, w skład którego wchodzi kilka produktów, zarezerwowany jest wyłącznie dla jednego klienta, dzięki czemu zyskujesz pewność, że każdy kolejny etap zabiegu stanowi pewny krok w kierunku odpowiedniej pielęgnacji Twojej skóry. Dzięki niewielkim opakowaniom oraz zużyciu całości preparatu na jeden zabieg, kosmetyki wchodzące w skład setów są wolne od konserwantów i parabenów, a jednocześnie bogate w skoncentrowane składniki aktywne pochodzenia naturalnego.  Maksymalna świeżość kosmetyków, maksymalna ich skuteczność  oraz higiena to główne atuty setów zabiegowych.

Jaka jest skuteczność zabiegów setowych?

Niepowtarzalne kompozycje i wysokie stężenie substancji czynnych, innowacyjne rozwiązania, poparte wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, a co za tym idzie niezwykła skuteczność… to cechy, które wyróżniają zabiegi setowe marki KLAPP. Każdy zabieg jest bogaty w różnego rodzaju odczucia, począwszy od pieczenia, szczypania i zaczerwienienia skóry, po niesamowity relaks, ukojenie i odprężenie.

Co obejmuje zabieg setowy?

Ilość preparatów kosmetycznych w secie pozwala na wykonanie pełnego zabiegu obejmującego twarz, szyję i dekolt, a czasem nawet dłonie. Dodatkowo ogromnym atutem tych zabiegów jest to, że na koniec zabiegu Klient dostaje w gratisie do domu krem do codziennej pielęgnacji, który nieraz wystarcza na 2-3 tygodnie pełnej kuracji.

Czy KLAPP ma w swojej ofercie inne zabiegi niż setowe?

Ogromna różnorodność linii kosmetycznych daje nieograniczone możliwości komponowania niepowtarzalnych kuracji zabiegowych dopasowanych do konkretnych problemów skórnych. Podstawą tych zabiegów jest indywidualne podejście do klienta.

Sukces firmy KLAPP

KLAPP Cosmetics jest dwukrotnym zwycięzcą Beauty Award, najbardziej prestiżowej na wymagającym rynku niemieckim, nagrody w branży kosmetyków profesjonalnych. Charakteryzuje się niemiecką solidnością, ma silne podstawy i jednocześnie jest nowatorska, niebojąca się zmian zachodzących na rynku, to nowoczesność z 30-letnią tradycją. Została założona by produkować i dystrybuować wysokiej jakości produkty upiększające w zakresie kosmetyki pielęgnacyjnej, wellness, ale również o charakterze leczniczym. Profesjonalne podejście, dbałość o detale i uważne wsłuchiwanie się w potrzeby klientów, pozwoliło marce KLAPP z sukcesem umocnić swoją pozycję na rynku beauty na całym świecie.

Filozofia firmy KLAPP

Podstawą filozofii firmy są trzy kierunki – innowacyjne myślenie, nowoczesne metody zabiegowe oraz strategie dla przyszłości rynku. Cała gama produktów tworzona jest na bazie optymalnie do siebie dopasowanych aktywnych substancji, z poszanowaniem środowiska naturalnego. Wszystko, co potrzebne jest do produkcji kosmetyków KLAPP, można znaleźć w roślinach. I to właśnie ich wykorzystanie jest cechą charakteryzującą markę. Ponadto, KLAPP Cosmetics z powodzeniem łączy elementy medycyny naturalnej z wysoko zaawansowanymi i innowacyjnymi technologiami. Podstawą sukcesów są autorskie koncepcje zabiegów oraz opracowane we współpracy ze specjalistami z Dalekiego Wschodu linie masaży, w tym CHI YANG i SUNG REI. KLAPP Cosmetics to dbałość o detale i nieustanne doskonalenie.

Czy KLAPP Cosmetics ma w swojej ofercie kosmetyki do pielęgnacji domowej?

Bogaty asortyment produktów firmy obejmuje również wiele kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji domowej. Warto podkreślić, że skład i stężenia preparatów detalicznych jest dokładnie taki sam jaj tych do profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. Jest to ogromny atut firmy KLAPP, ponieważ odpowiednia pielęgnacja w domu przedłuża i utrwala efekty pozabiegowe. Ogromna różnorodność kosmetyków detalicznych pozwala nam dopasować kurację domową do każdego typu skóry, i co ważne do każdego budżetu jakim dysponuje klient.

Czy w KLAPP znajdziemy pielęgnację ciała?

Holistyczne podejście filozofii firmy KLAPP ma swoje odzwierciedlenie w wielu innowacyjnych i niepowtarzalnych zabiegach obejmujących nie tylko twarz, ale i ciało. Bogactwo składników naturalnych, autorskie koncepcje zabiegów i niepowtarzalne masaże pozwalają wyróżnić markę KLAPP wśród innych firm. Można tu znaleźć zabiegi modelujące i wyszczuplające sylwetkę, ujędrniające i nawilżające skórę, oraz takie które poza wpływem na ciało działają również na zmysły i umysł. Aromaterapia i chromoterapia jest nieodzownym elementem każdego z rytuałów wellnes. Odnajdziemy tu również zabiegi które mają swoje korzenie w filozofii medycyny chińskiej i ajurwedzie.

 


Wszelkie prawa zstrzeżone BeMEDICA | Design by Norten