chirurgia plastyczna bemedica beauty medica

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny jest rozwiązaniem pozwalającym na wymodelowanie, odmłodzenie oraz podkreślenie rysów twarzy. Uzyskanym efektem w postaci pięknych brwi, oczu czy ust można cieszyć się nawet do kilku lat.

Makijaż permanentny służy do podkreślenia naturalnego wyglądu a nie jego zmiany. Korekcje linii muszą być precyzyjne i dyskretne, a pigmentacja zgodna z naturalną tendencją kolorystyczną danej osoby. Makijaż permanentny nigdy nie powinien być przerysowany lub zbyt nasycony mocnymi barwami, ponieważ jest to makijaż na co dzień – modelujący, korygujący rysy twarzy. Na specjalne okazje lub dla urozmaicenia, na makijaż permanentny nałożyć można mocniejszy makijaż tradycyjny. Dlatego nie ma obawy, że makijaż trwały znudzi się po pewnym czasie.

W naszym gabinecie pracujemy wyłącznie na produktach najlepszych marek: Szwedogroup i Goldeneye

Pigmenty firmy szwedogroup i goldeneye należą do grupy kosmetyków, które produkowane są w laboratoriach, gdzie poddawane są skrupulatnym badaniom immunologicznym i alergologicznym.

Pigmenty do makijażu permanentnego są sterylne, nie zawierają substancji rakotwórczych (karcynogennych), posiadają odpowiednie certyfikaty i spełniają wszystkie normy dotyczące min. stabilności koloru, intensywności i gęstości. Korzystamy w dużej mierze z pigmentów nieorganicznych czystych pigmentów, ale również z organicznych pigmentów zarejestrowanych w kosmetykach międzynarodowych. Wszystkie pigmenty testowane są toksykologicznie, alergologicznie i mikrobiologicznie.

Czas utrzymania się pigmentu w skórze jest sprawą indywidualną, która zależy od wielu czynników takich jak : użytego barwnika ekspozycji skóry na słońce, przyjmowanych leków, sposobu pielęgnacji skóry, typu cery klienta głębokości aplikacji.

W Naszym gabinecie zabiegi wykonujemy następującymi metodami:

 • Brwi
  Metoda rysowania poszczególnych włosków – imitujących naturalne brwi w obrębie wyznaczonego kształtu. Pracochłonny sposób wykonania cieniutkich włosków przy pomocy precyzyjnego urządzenia oraz specjalna mieszanka pigmentu sprawia, że efekt końcowy jest znacznie trwalszy niż metoda piórkowa. Efekt utrzymuje się od 1 roku do 5 lat.
  Metoda kompaktowego wypełnienia, – która polega na wyznaczeniu kształtu oraz specjalnej technice cieniowania brwi odpowiednią mieszanką kolorystyczną. Po tak wykonanym zabiegu brwi nie wyglądają jak sztuczne plamy, lecz stanowią podkład dla naturalnych włosków, tworząc wrażenie gęstości i pięknego naturalnego kształtu.
 • Usta
  Kontur ust metodą tribalową  z wypełnieniem dla jednolitego koloru i powiększenia ust. Przerysowany i przejaskrawiony obraz, który widać od razu po zabiegu nie jest efektem ostatecznym. Kolor stabilizuje się w skórze po dwóch tygodniach.
 • Kreski
  Przedłużenie lub pogrubienie kreski (kreska dekoracyjna) ma na celu wymodelowanie kształtu oka, nigdy jednak nie przesadzona, jak w makijażu wieczorowym.
  UWAGA: Po zabiegu należy pamiętać o właściwej pielęgnacji oczu. Nie wolno w żaden sposób naruszać powiek czy rzęs! (tarcie oczu, pociąganie za rzęsy, odrywanie skórki pigmentacyjnej). Zapewnienie regeneracji pozabiegowej zgodnie ze wskazówkami linergistki jest bardzo ważne dla osiągnięcia właściwego efektu zabiegu.

 

 

 


Wszelkie prawa zstrzeżone BeMEDICA | Design by Norten