chirurgia plastyczna bemedica beauty medica

Botox

Botox

Cena: od 300 PLN

Botox Katowice

Zabieg preparatem Botox – to zabieg przy użyciu toksyny botulionowej, która wstrzykiwana jest w określone miejsce na skórze pacjentki. Jest to niechirurgiczna metoda spłycania zmarszczek, która jednocześnie hamuje proces ich powstawania, gdyż rozluźnia mięśnie. Botoks niweluje zmarszczki w okolicach oczu, na czole, pomiędzy brwiami, a także na szyi. Preparat ten może być również stosowany do leczenia nad potliwości, a także bólów głowy. Zabieg z użyciem Botoxu może być stosowany w charakterze zabiegu profilaktycznego, jak i leczniczego.

Zabieg jest praktycznie bezbolesny dla pacjentki, odczuwane mogą być jedynie drobne nakłucia. Tym, którzy nie chcą czuć podczas zabiegu nawet nakłuć, proponujemy zastosowanie znieczulenia preparatem EMLA. Czas trwania zabiegu to ok 20-30 minut. Przed zabiegiem lekarz konsultuje z pacjentką miejsca, w których ma zostać wstrzyknięty botox. Precyzyjne wyznaczenie miejsc pozwala osiągnąć optymalne efekty. Po wstrzyknięciu botoxu, pacjentka może wrócić do domu i normalnej aktywności.

Najlepsze efekty są zauważalne w ciągu kilku dni po zabiegu. Po 14 dniach przeprowadzamy kontrolę, sprawdzamy, czy podana dawka botoxu jest wystarczająca, oraz czy pacjentka jest zadowolona z efektów. Zabieg powinien wygładzić zmarszczki w zauważalny, satysfakcjonujący pacjentkę sposób.

Botox Katowice Beauty Medica – ul. Józefowska 135, Katowice


Wszelkie prawa zstrzeżone BeMEDICA | Design by Norten