chirurgia plastyczna bemedica beauty medica

HIFU V-MAX – lifting bez skalpela

Cena: od 1000 PLN

W miarę upływu czasu skóra traci naturalne rusztowanie, staje się mniej elastyczna, wiotczeje. Zmiany te, widoczne na twarzy i ciele, dotyczą jednak nie tylko osób dojrzałych. Problem wiotkości pojawia się także u osób młodych i  może być spowodowany znaczną utratą masy ciała lub mają na niego wpływ uwarunkowania genetyczne. Wiotkość skóry pojawia się również u wielu kobiet po ciąży, problem dotyczy wtedy najczęściej okolicy brzucha.

Czym jest HIFU?

High Intensity Focused Ultrasound (HIFU) jest procedurą medyczną, która ma zastosowanie wysokiej zogniskowanej fali ultradzwiękowej. Lokalna energia cieplna niszczy chore lub uszkodzone tkanki poprzez ablację.

HIFU w medycynie estetycznej?

Urządzenia HIFU jest stosowane do likwidacji podskórnej tkanki tłuszczowej w celu modelowania ciała HIFU jest również stosowany do liftingu twarzy stosując niższe poziomy energii dostarczanej w wybrane miejsce.

V-MAX poprawia elastyczność skóry, wygładza zmarszczki oraz poprawia ogólny wygląd skóry. Energia cieplna HIFU – 65 ℃ jest dostarczana do poziomu SMAS skóry właściwej stymulując wytwarzanie nowego kolagenu.

V-MAX HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) jest bardzo skuteczny w zabiegach liftingu twarzy przy zastosowaniu głowicy dostarczającej energię cieplną na głębokość 3,5 mm ~ 8,5 mm. Ponadto, V-MAX posiada głowicę, która pozwala na modelowanie sylwetki, ponieważ energia emitowana z niej dociera do tkanki tłuszczowej na głębokość od 10 mm do ~ 20 mm.

Zalety HIFU V- MAX

Mniejsze odczucie bólu dzięki większej koncentracji energii w bardzo krótkich odstępach czasowych.
Możliwość regulacji przez użytkownika intensywności oraz przedziału czasowego „strzału” co pozwala na zmniejszenie czasu wykonywania zabiegu

  • Możliwość ujędrnienia każdej części ciała!
  • Uzyskanie efektu już po jednym zabiegu
  • Możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok, bez względu na nasłonecznienie
  • Stopniowa poprawa jędrności do 3 miesięcy po zabiegu
  • Długotrwałe utrzymywanie się efektu

before_after_ultherapy_results_full-face23

20150410155104_57739


Wszelkie prawa zstrzeżone BeMEDICA | Design by Norten