chirurgia plastyczna bemedica beauty medica

Light Eyes Ultra

Cena: 350 PLN

Rewitalizacja skóry wokół oczu

Prawdziwy koktajl rewitalizujący dla wrażliwej i wymagającej skóry wokół  oczu. Jest to jedyny preparat przeznaczony do jednoczesnego radzenia sobie z  wieloma problemami skórnymi:

  • redukuje zmarszczki
  • poprawia mikrokrążenie skóry
  • widocznie uelastycznia skórę
  • zmniejsza cienie i opuchliznę wokół oczu
  • rozświetla cerę, likwiduję tzw. „worki”
  • redukcja płynów gromadzących się wokół oczu

Co składa się na light eyes ultra?

Masz dość codziennej korekty skóry wokół oczu? Pragniesz by wyglądała ona naturalnie, zdrowo i była odpowiednio rozświetlona, bez drobnych zmarszczek, sinych punktów i oznak zmęczenia?

Zabieg light eyes ultra  odbywa się po uprzednim nałożeniu kremu znieczulającego na skórę pacjenta. Kolejno następuje iniekcja materiału. Cały zabieg trwa do kilku minut i nie jest mocno bolesny, może jednak być nieprzyjemny. Sam preparat powoduje lekkie szczypanie i początkowo przyczynia się do niewielkiego opuchnięcia powiek i miejsc, gdzie nastąpiła iniekcja. W kilka dni zasinienia i zaczerwienienia znikają zupełnie, podobnie jak delikatne ślady wkłuć.

Czego możemy spodziewać się po light eyes ultra?

Pacjenci najszybciej zauważają wyrównanie się worków pod oczami, dzięki  czemu twarz wygląda młodziej i bez efektu zmęczenia. Także zanikanie  zmarszczek mimicznych optycznie odmładza i daje uczucie zadowolenia ze  świeżego wyglądu. Pacjenci już na drugi dzień cieszą się wyraźnie bardziej  wypoczętymi i zrelaksowanymi oczami. Osoby z „sińcami” pod oczami mogą  liczyć nawet na 70% ich rozjaśnienia i całkowite usunięcie na przestrzeni  kilku zabiegów. Najlepsze efekty osiągniemy ustalając wspólnie ze  specjalistą kompleksowy program rewitalizacji skóry. Zabiegi light eyes  ultra można łączyć także z innymi metodami redukcji zmarszczek i procesów  przeciwstarzeniowych. Jest on zupełnie naturalny i może być z powodzeniem  stosowany u zdecydowanej większości pacjentów w różnym wieku i problemami  skórnymi.

 


Wszelkie prawa zstrzeżone BeMEDICA | Design by Norten