chirurgia plastyczna bemedica beauty medica

NCTF Filorga – mezoterapia

Cena: od 300 PLN

REWITALIZUJĄCA MEZOTERAPIA

ROZWIĄZANIE DLA POPRAWY JAKOŚCI SKÓRY

Jako pionier w przeciwstarzeniowych zabiegach iniekcyjnych, firma FILORGA Laboratoires stworzyła pierwszy preparat do mezoterapii, który zwalcza objawy starzenia, nawilża, ujędrnia i rozświetla skórę, przywracając jej młody wygląd

JĘDRNOŚĆ, NAWILŻENIE, BLASK:
MŁODSZA SKÓRA NA DŁUŻEJ

Odżywczy preparat do mezoterapii stymuluje skórę od wewnątrz dla uzyskania naturalnego, nieprzerysowanego efektu poprawy jej jakości i gęstości oraz przywrócenia blasku.

ŚREDNIA OCENA EFEKTÓW PO 5 ZABIEGACH*

97%

PACJENTÓW ZADOWOLONYCH PO ZABIEGU*

*Wieloośrodkowe badanie kliniczne na 40 pacjentach, po 5 zabiegach NCTF 135HA w odstępach 2 tygodni.
(1) Zaobserwowano u 67% pacjentów. (2) zaobserwowano u 73% pacjentów.
(3) Zaobserwowano u 83% pacjentów. (4) Zaobserwowano u 83% pacjentów

 

GŁĘBOKIE WARSTWY SKÓRY TO ŹRÓDŁO MŁODOŚCI

Nasza skóra zmienia się wraz z upływem czasu. Dlatego często używamy produktów kosmetycznych o działaniu przeciwstarzeniowym. Pomimo tego, głębokie warstwy skóry tracą swoje komponenty, między innymi kwas hialuronowy i kolagen. Braki w głębokiej warstwie mają wpływ na to jak wygląda nasza skóra na zewnątrz: jest wysuszona, poszarzała i pojawiają się na niej zmarszczki. Wszystko to sprawia, że twarz wygląda na starszą niż jest w rzeczywistości. Najlepszym sposobem na utrzymanie dobrej jakości skóry i młodego wyglądu jest MEZOTERAPIA FILORGA.

Wyjątkowy zabieg, który znacząco poprawia jakość skóry, nawilżając ją i rozświetlając.

REWITALIZUJĄCA MEZOTERAPIA

Odżywczy preparat do mezoterapii FILORGA  stymuluje skórę od środka nie zmieniając kształtu i wyrazu twarzy. Skóra staje się jędrna, nawilżona i pełna blasku.

Kompleks NCTF® FILORGA, który zawiera kwas hialuronowy oraz 53 składniki rewitalizujące (witaminy, aminokwasy, koenzymy, antyoksydanty, minerały i kwasy nukleinowe) głęboko odżywia i rozświetla skórę oraz wygładza zmarszczki. Może być stosowany na twarz, dekolt i dłonie.


* Preparat NCTF®135HA to wyroby medyczne o przeznaczeniu medycznym wykorzystywane do zabiegów mających na celu poprawę kolorytu skóry, redukcję zmarszczek, głębokie nawilżenie oraz odbudowę skóry.

 

ZABIEG W PRAKTYCE

Zabieg mezoterapii FILORGA wykonywany jest przez wykwalifikowanego specjalistę w gabinecie medycyny estetycznej. Zabieg trwa 60 minut i polega na serii mikroiniekcji NCTF® do warstwy skóry właściwej na całej twarzy lub na wybranym obszarze. Dla uzyskania optymalnych rezultatów zaleca się od 3 do 5 sesji w odstępach 2 tygodni. Iniekcje dodatkowe, dla podtrzymania efektu, zalecane są 1-2 razy na rok.

Dzięki bardzo cienkiej igle mezoterapia FILORGA jest zabiegiem bardzo dobrze tolerowanym i bezbolesnym. Po iniekcjach, może pojawić się lekkie zaczerwienienie na twarzy, rzadko małe siniaki.

NATURALNOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ, DOSKONAŁA TOLERANCJA

Bezpieczeństwo stosowania naszych produktów jest naszym priorytetem.

Od momentu wprowadzenia na rynek w 1978 r., zabiegowi NCTF® poddało się ponad 1,5 miliona pacjentów, co potwierdza skuteczność i bezpieczeństwo preparatu.

 

ZABIEG BEZPIECZNY Z NATURALNYMI EFEKTAMI

Mezoterapia głęboko nawilża, wygładza i odżywia skórę bez zmiany kształtu oraz wyrazu twarzy.

 


Wszelkie prawa zstrzeżone BeMEDICA | Design by Norten