chirurgia plastyczna bemedica beauty medica

Radiesse – wypełniacz (hydroksyapatyt wapnia)

Cena: 1600 PLN

Radiesse – nowa generacja wypełniaczy

Radiesse logo

Radiesse® to najnowszy wypełniacz wprowadzany metodą niechirurgiczną służący do modelowania konturu twarzy i rąk
oraz wypełniania zmarszczek.

Czym jest Radiesse?

Radiesse® składa się z maleńkich, gładkich cząsteczek hydroksyapatytu wapnia (CaHA). Cząsteczki te tworzą rodzaj rusztowania, na którym rozwijają się cząsteczki kolagenu, tworzone przez ludzki organizm, a to z kolei zapewnia pożądane długotrwałe efekty. CaHA jest materiałem budulcowym, który wchodzi w skład ludzkich kości i już od 25 lat jest stosowany przy wszczepianiu implantów dentystycznych i ortopedycznych. Podczas tak długiego okresu stosowania go nie odnotowano żadnych skutków ubocznych. Wypełniacz jest biokompatybilny i nie wywołuje alergii.

Na jakie okolice można zastosować Radiesse?

Radiesse foto 1

Radiesse idealnie sprawdza się w zabiegach mających na celu:

  • modelowanie policzków
  • wypełnienia okolic kości jarzmowej oraz linii żuchwy
  • likwidacji bruzd nosowo – wargowych
  • likwidacji zmarszczek, tzw. „marionetkowych,” tj. biegnących koło kącików ust aż do podbródka
  • odmładzania dłoni
  • delikatną korekcję nosa

Jakie są efekty zabiegu i jak działa Radiesse?

Radiesse zwiększa gęstość skóry, poprawia jej strukturę. Dodatkową zaletą preparatu jest zmiana rysów korygowanych obszarów, bez nadmiernego dodawania objętości. Dzięki temu korygowane obszary zachowują naturalny wygląd.

Radiesse foto2

Żelowy nośnik preparatu powoduje natychmiastowy efekt wypełnienia, widoczny tuż po zabiegu. Po około czterech miesiącach żel zostaje usunięty przez makrofagi i znika, jego miejsce zajmuje nowy kolagen wyprodukowany przez fibroblasty. Produkcja nowego kolagenu odbywa się wokół wprowadzonych mikrocząsteczek hydroksyapatytu wapnia, które tworzą w tkankach „rusztowanie” i są swoistym czynnikiem stymulującym produkcję włókien kolagenowych. Dzięki tak naturalnie zachodzącemu procesowi namnażania kolagenu skóra samoistnie się odmładza. Zmarszczki wypełniają się dodatkowym kolagenem a skóra staje się grubsza i bardziej elastyczna.

Radiesse foto3

 

Radiesse foto4

 

Radiesse foto5

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu Radiesse?

Efekty zabiegu utrzymują się minimum rok. Często korzystna przebudowa skóry, którą powoduje Radiesse widoczna jest znacznie dłużej.


Wszelkie prawa zstrzeżone BeMEDICA | Design by Norten