chirurgia plastyczna bemedica beauty medica

Nasz zespół

Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Katowice

Nasz zespół łączy w sobie bogatą wiedzę z młodzieńczym zapałem i entuzjazmem. Ponad 10-letnie doświadczenie w medycynie estetycznej, i kosmetologii wspieramy najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Jeśli obawiałaś się czy to może zaszkodzić , zapewnimy, że nas też nie interesują metody wątpliwej jakości bądź niosące istotne ryzyko. Jeśli boisz się skalpela i operacji, a potrzebujesz długotrwałych efektów, to jest to droga, którą powinnaś kroczyć. Nasz konsultant estetyczny udzieli Ci szczegółowych informacji o Twoim typie cery i jej właściwej pielęgnacji.

Jeśli obawiasz się kosztów, zdziwisz się ile można zaoszczędzić nie wydając na zbędne zabiegi lub jak niewiele czasami trzeba wydać, aby osiągnąć duże efekty.

 

Jeśli chcesz się czuć komfortowo i wyjątkowo, to jest to właściwy adres.

 

Agnieszka Ledniowska – lekarz medycyny estetycznej

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

W 2009 roku ukończyła studia podyplomowe w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach na kierunku: Medycyna Estetyczna dla lekarzy. W 2016 roku  uzyskała  tytuł doktora nauk medycznych po dwóch i pół letnich studiach doktoranckich na Wydziale Lekarskim w Zabrzu ŚUM w Katowicach pod opieką naukową Pana Doktora hab. n. med. Stanisława Horáka. Swoją pracę zawodową łączy z rozwojem naukowym, jest autorką publikacji naukowych w polskich oraz zagranicznych czasopismach. Od dziesięciu lat wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej dzięki czemu poznaje potrzeby i wymagania współczesnych kobiet oraz mężczyzn. Liczne kongresy naukowe, kursy, warsztaty oraz szkolenia medyczne, m.in. w Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti – Aging im. Prof. Pasquale Motolese pozwalają stale podnosić kwalifikacje i umiejętności.  W ciągu pracy zawodowej Pani Doktor wykonała ponad 1000 zabiegów medycyny estetycznej, zjednując sobie rzesze zadowolonych kobiet oraz mężczyzn.

 

Aleksandra Olejarska – lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Lekarz medycyny estetycznej. W trakcie specjalizacji z Chirurgii Ogólnej. Połączenie wiedzy i umiejętności z zakresu obu dziedzin medycyny gwarantuje profesjonalne i holistyczne podejście do pacjenta , a troska zarówno o aspekty medyczne , jak i walory estetyczne – zapewniają bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów i ich naturalne efekty.

Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc czynny udział w licznych kongresach oraz certyfikowanych  szkoleniach i kursach z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej w Polsce oraz poza jej granicami. Odbyła szkolenie z zakresu najnowszej metody liposukcji infradźwiękowej N.I.L., w wiodących ośrodkach szkoleniowych w Belgii, które prowadził ceniony specjalista Chirurgii Plastycznej, ekspert w technice N.I.L. – Dr Christophe Denoel.
Współpracuje z firmą Esthetic Medical Innovation, prowadząc szkolenia z zakresu wykorzystania kolagenu Nithya w terapii przeciwstarzeniowej i regeneracyjnej.

Wykonuje zabiegi z zakresu szeroko pojętej medycyny estetycznej i laseroterapii, wykorzystując certyfikowane produkty i sprzęt medyczny o najwyższej jakości i skuteczności.

Zygmunt Mackiewicz – ginekolog położnik, specjalista ginekologii estetycznej, specjalista urologii estetycznej

Dr Zygmunt Mackiewicz ukończył studia medyczne w 2001 roku. Posiada specjalizację medyczną w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Sukcesywnie poszerza swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje, biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Świadczy usługi z zakresu ginekologii estetycznej. Wykonuje m.in. laserowe obkurczanie pochwy, korektę warg sromowych oraz augmentację preparatami kwasu hialuronowego. Przeprowadzone przez niego zabiegi poprawiają komfort i jakość współżycia u wieloródek oraz u kobiet, u których w wyniku procesów starzenia się organizmu pogorszyła się funkcjonalność i wygląd miejsc intymnych. Pomoc w jego gabinecie uzyskają kobiety dotknięte problemem nietrzymania moczu – doktor leczy tę krępującą i uprzykrzającą normalne funkcjonowanie przypadłość przy pomocy laseroterapii. Przez pacjentki jest bardzo chwalony za ciepłe podejście oraz duże zaangażowanie w pracę.

Zakres świadczonych przez niego usług obejmuje również zabiegi dla mężczyzn – powiększanie penisa kwasem hialuronowym.

Kosmetolodzy: Agnieszka Serafin, Daria Śleziak

Opiekun pacjentów / Recepcja: Wiktoria Wojdas


Wszelkie prawa zstrzeżone BeMEDICA | Design by Norten