chirurgia plastyczna bemedica beauty medica

Nasz zespół

Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Katowice

Nasz zespół łączy w sobie bogatą wiedzę z młodzieńczym zapałem i entuzjazmem. Ponad 10-letnie doświadczenie w medycynie estetycznej, i kosmetologii wspieramy najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Jeśli obawiałaś się czy to może zaszkodzić , zapewnimy, że nas też nie interesują metody wątpliwej jakości bądź niosące istotne ryzyko. Jeśli boisz się skalpela i operacji, a potrzebujesz długotrwałych efektów, to jest to droga, którą powinnaś kroczyć. Nasz konsultant estetyczny udzieli Ci szczegółowych informacji o Twoim typie cery i jej właściwej pielęgnacji.

Jeśli obawiasz się kosztów, zdziwisz się ile można zaoszczędzić nie wydając na zbędne zabiegi lub jak niewiele czasami trzeba wydać, aby osiągnąć duże efekty.

 

Jeśli chcesz się czuć komfortowo i wyjątkowo, to jest to właściwy adres.

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

Katowice 
ul. Józefowska 135
40-144 Katowice
Tel. 32 307 18 18
e-mail: gabinet@bemedica.pl

Warszawa
plac Defilad 1
00-901 Warszawa
Tel.: +48 695 555 710
e-mail: gabinet@bemedica.pl

Serdecznie zapraszamy !!!

Zygmunt Mackiewicz – ginekolog położnik, specjalista ginekologii estetycznej, specjalista urologii estetycznej

Dr Zygmunt Mackiewicz ukończył studia medyczne w 2001 roku. Posiada specjalizację medyczną w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Sukcesywnie poszerza swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje, biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Świadczy usługi z zakresu ginekologii estetycznej. Wykonuje m.in. laserowe obkurczanie pochwy, korektę warg sromowych oraz augmentację preparatami kwasu hialuronowego. Przeprowadzone przez niego zabiegi poprawiają komfort i jakość współżycia u wieloródek oraz u kobiet, u których w wyniku procesów starzenia się organizmu pogorszyła się funkcjonalność i wygląd miejsc intymnych. Pomoc w jego gabinecie uzyskają kobiety dotknięte problemem nietrzymania moczu – doktor leczy tę krępującą i uprzykrzającą normalne funkcjonowanie przypadłość przy pomocy laseroterapii. Przez pacjentki jest bardzo chwalony za ciepłe podejście oraz duże zaangażowanie w pracę.

Zakres świadczonych przez niego usług obejmuje również zabiegi dla mężczyzn – powiększanie penisa kwasem hialuronowym.

Alina Skrzypek-Salamon – dermatolog

dermatologJestem lekarzem, rezydentką Dermatologii i Wenerologii w Klinicznym Oddziale Dermatologicznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Od roku 2014 jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. W styczniu 2016 roku otwarłam przewód doktorski na Wydziale Lekarskim ŚUM, temat dysertacji to „Ocena przydatności skali LoSCAT i wizualnych skal analogowych do oceny aktywności i uszkodzenia w twardzinie ograniczonej u dorosłych”. Stale poszerzam i aktualizuję swoją wiedzę aktywnie uczestnicząc w kursach z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej.
Zajmuje się m.in.

  • diagnostyką i leczeniem chorób skóry, takich jak trądzik zwykły, trądzik różowaty, choroby alergiczne, infekcyjne, wypadanie włosów,
  • wykonuję badanie dermatoskopowe znamion,
  • leczeniem blizn, rozstępów i przebarwień,
  • usuwaniem włókniaków miękkich, brodawek wirusowych i łojotokowych, przerośniętych gruczołów łojowych, naczyniaków rubinowych i innych,

Agnieszka Ledniowska – lekarz medycyny estetycznej

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W 2009 roku ukończyła studia podyplomowe w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach na kierunku: Medycyna Estetyczna dla lekarzy. W 2016 roku  uzyskała  tytuł doktora nauk medycznych po dwóch i pół letnich studiach doktoranckich na Wydziale Lekarskim w Zabrzu ŚUM w Katowicach pod opieką naukową Pana Doktora hab. n. med. Stanisława Horáka. Swoją pracę zawodową łączy z rozwojem naukowym, jest autorką publikacji naukowych w polskich oraz zagranicznych czasopismach. Od dziesięciu lat wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej dzięki czemu poznaje potrzeby i wymagania współczesnych kobiet oraz mężczyzn. Liczne kongresy naukowe, kursy, warsztaty oraz szkolenia medyczne, m.in. w Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti – Aging im. Prof. Pasquale Motolese pozwalają stale podnosić kwalifikacje i umiejętności.  W ciągu pracy zawodowej Pani Doktor wykonała ponad 1000 zabiegów medycyny estetycznej, zjednując sobie rzesze zadowolonych kobiet oraz mężczyzn.

 

Kosmetolodzy: Agnieszka Serafin, Daria Śleziak


Wszelkie prawa zstrzeżone BeMEDICA | Design by Norten