(32) 307 18 18

Zabiegi na ciało Arosha

Opis zabiegu

Ekspresowe programy wyszczuplające, antycellulitowe i ujędrniające!

Arosha to ekskluzywne programy zabiegowe oparte na specjalnych, delikatnych bandażach, bogatych w innowacyjne formuły aktywnych składników przeznaczonych do walki z niedoskonałościami ciała. Dzięki dedykowanym programom zabiegów, mają one działanie nawilżające, napinające, ujędrniające, drenujące, modelujące sylwetkę oraz antycellulitowe.

Bandaże Arosha wykonane są z delikatnej bawełny, nasączonej wysoce skoncentrowanymi aktywnymi składnikami. Podczas zabiegu składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. Różnorodne formuły podzielone są na kategorie zabiegów, by odpowiadać na specyficzne potrzeby skóry, dając w efekcie bogatą ofertę, dzięki czemu jesteśmy w stanie walczyć z różnorodnymi niedoskonałościami skóry. Ponieważ w metodzie Arosha nie stosujemy ucisku, zabiegi idealnie sprawdzają się również u osób z problemami naczyniowymi na nogach lub ramionach. Dla tych Pacjentów dobierane są indywidualne programy pozwalające uzyskać pożądane rezultaty z zachowaniem należytej ostrożności wymaganej przy skórach naczyniowych. W przypadku Pacjentów bez zaznaczonego problemu naczyniowego zabiegi bandażowania to zintensyfikowane procedury niwelujące zróżnicowane problemy ze skórą. Bandaże Arosha stosujemy na biust, nogi, brzuch, pośladki, ramiona, szyję i dekolt.

Bandaże Arosha wykazują działanie

  • nawilżające,
  • napinające,
  • ujędrniające,
  • drenujące,
  • antycellulitowe,

Bandaże Arosha działają na specyficzne problemy skóry takie, jak:

  • zwiotczenie,
  • cellulit,
  • skórka pomarańczowa,
  • odwodnienie,
  • zatrzymywanie wody,

Przed doborem właściwego programu Arosha (ilość zabiegów i rodzaje stosowanych bandaży) zapraszamy Cię na gratisową konsultację kosmetologiczną w naszym salonie. Podczas tej wizyty zdiagnozujemy problem, z którym się borykasz, stopień i rodzaj cellulitu itp. oraz dobierzemy właściwy program zabiegowy. Jeżeli zdecydujesz się na połączenie zabiegów Arosha z zabiegami Endermologii – będziesz mogła również gratisowo przetestować tą metodę.

Ekspresowe programy Arosha komponujemy mając do wybory następujące bandaże Arosha:

SLIM-CEL (broń na cellulit obrzękowy)

CEL-TERM (broń na cellulit włóknisty – działanie silnie rozgrzewające)

AQUA – DRAIN – (zastoje wodne)

Spersonalizowane zestawy zabiegowe Arosha

Dla osiągnięcia szybszego i mocniejszego efektu proponujemy skorzystanie z zabiegu Arosha wzmocnionego peelingiem glikolowym skóry ciała oraz specjalistycznymi ampułkami skupionymi na leczeniu konkretnego problemu. Takie zestawy są pakowane w specjalne boxy i obejmują komplet 8 pełnych specjalistycznych zabiegów Arosha. Box jest podpisywany Twoim imieniem i nazwiskiem i stanowi Twój program zabiegowy w Beauty Medica.

AROSHA STARTING KIT – Zestaw stworzony do walki z cellulitem mieszanym: włóknistym i obrzękowym.

AROSHA ADIPOCEL KIT – Zestaw stworzony do walki z cellulitem włóknistym w zaawansowanym stadium.

AROSHA OEDEMACEL KIT – Zestaw stworzony do walki z problemem cellulitu obrzękowego.

FIRMING KIT – Zestaw stworzony by ujędrnić, napiąć i odbudować wiotką skórę ramion, ud i brzucha.

LIFTING UP KIT – Najnowszy zestaw zabiegowy stworzony z myślą o remodelingu biustu i dekoltu.

 

Dodatkowe informacje
Zabieg wykonuje
Cena zabiegu
Czas trwania zabiegu
Beauty medica
Umów bezpłatną koncultację

+32 307 18 18

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszymi specjalistami.
Zostaw nr telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą.