Manicure Pedicure - OPI - Pielęgnacja dłoni - Beautymedica Katowice

Manicure Pedicure by OPI

Opis zabiegu

opiManicure Pedicure

OPI – Historia lakierem malowana…
Amerykańska firma OPI już od ponad 30 lat może pochwalić się pozycją niekwestionowanego lidera na rynku produktów do profesjonalnej pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci. Firma powstała w Hollywood, jedynego miejsca na ziemi, w którym spełniają się wszystkie marzenia, czego sam jest najlepszym dowodem. Od początku swojej działalności była małą rodzinną firmą, jaka dzięki jakości swoich produktów w niedługim czasie zyskała rzeszę wielbicieli na całym świecie. Dzisiaj OPI jest prawdziwą potęgą, która stawia na profesjonalizm i niepowtarzalność produktów. OPI zdobyła światowe uznanie oferując szeroką gamę ponad 200 kolorów lakierów do paznokci, cechują się wyjątkowym połyskiem i wyjątkowo wysoką odpornością na ścieranie. Różnorodność barw lakierów OPI jest inspiracją dla stylistów paznokci oraz dla klientów OPI, do kręgu których należą największe gwiazdy show biznesu. Każdy lakier to coś więcej niż jedynie „mała butelka – to obietnica doskonałości, emocji i niezwykłego, ponadczasowego stylu.

BARWY SUKCESU

OPI zrewolucjonizowało świat lakierów do paznokci, każdego roku ukazując kobietom dwie wyjątkowe kolekcje lakierów (wiosna-lato, jesień-zima), tytułując każdą nazwą innego miejsca na ziemi. Na przestrzeni lat stworzono już między innymi kolekcję Włoską, Grecką, Meksykańską, Japońską, Kanadyjską, Australijską, Indyjską, Francuską, Hiszpańską, Szwajcarską, a także najlepiej sprzedającą się ze wszystkich kolekcję Rosyjską na sezon jesień-zima 2007, której popularność przerosła wszelkie wyobrażenia! Kolekcje zawierają 12 najmodniejszych w danym sezonie kolorów. OPI nadało bowiem nowe znaczenie paznokciom, które stały się integralną częścią ubioru i stylu.

LAKIERY I ICH NAZWY

Nazwy lakierów są tak zabawne i sprytne, że klienci nie mogą przestać o nich mówić. Zamiast banalnych nazw typu „Róż nr 2” czy „Czerwień nr 1” firma wprowadziła „Watę cukrową z Coney Island” („Coney Island Cotton Candy”) czy „Tak naprawdę nie jestem kelnerką” („I’m Not Really a Waitress”). Każdy lakier  OPI to również chroniony patentami kształt buteleczki, ergonomiczne zamknięcie oraz szeroki pędzelek Pro Wide®
Brush, które pozwalają na najłatwiejszą aplikację lakieru. W ten sposób OPI połączyło niesamowite kolory i najwyższą możliwą jakość lakieru do paznokci. Używany przez profesjonalistów i uwielbiany przez gwiazdy najwyższego formatu, dostępny jest w ponad 200 odcieniach.
Lakier do paznokci OPI stworzył globalną kulturę koloru.

OPI i Gwiazdy

Gwiazdy kochają OPI. Każdego roku na rozdaniu nagród filmowych w Los Angeles, kiedy gwiazdy światowego formatu zmierzają po czerwonym dywanie, możemy podziwiać najmodniejsze kreacje i… najmodniejsze kolory paznokci. Niemal za każdym razem są to kolory OPI. Ale gwiazdy korzystają z lakierów OPI nie tylko przy okazji gal wręczenia największych nagród. Używają ich także w codziennej pracy na planie filmowym. Czy potrafilibyście znaleźć filmy, w których aktorki używały na przykład koloru OPI Red? My tak! Lakiery do paznokci OPI są także popularne wśród gwiazd show-biznesu w Polsce. Możemy to zaobserwować szczególnie w wywiadach dla czasopism kobiecych, w których polskie aktorki i piosenkarki mówią o swoich ulubionych kolorach lakierów OPI.

Czy wiesz że….

 • Lakiery OPI „grały” w musicalu „Chicago”. Specjalnie na potrzeby tego filmu styliści OPI stworzyli kolekcję
  o tej samej nazwie. Lakiery tej linii zdobiły paznokcie m.in. Catherine Zeta Jones. Kolekcja „Chicago” tak się
  spodobała, że trafiła do sprzedaży detalicznej.
 • Madonna postasiwła na odcień lakieru OPI Italian Love Affair w dniu swojego ślubu z Guyem Ritchie.
 • Angelina Jolie podczas premiery filmu „Grzech pierworodny”, w którym grała główną rolę, miała na paznokciach
  odcień OPI Candlelight.
 • Charlize Theron jest uzależniona od preparatu przyspieszającego wysychanie lakieru OPI DripDry. Aktorka jest też fanką odcienia lakieru OPI Coney Island Cotton Candy.
 • Priscilla Presley tak bardzo lubi lakiery OPI, że napisała do firmy list ze specjalnymi podziękowaniami.
 • Reese Witherspoon miała na paznokciach różne odcienie lakierów OPI podczas kręcenia filmu „Legalna
  blondynka” i „Legalna blondynka 2”

manicure opi


Co musisz wiedzieć o zabiegu Manicure Pedicure by OPI
Wskazania
Przeciwwskazania
Sugerowana seria
Zalecenia pozabiegowe
Czy zabieg jest bolesny?
Znieczulenie
Dodatkowe informacje
Cena
85-160 zł
Czas trwania zabiegu
60 minut
Zabieg wykonuje
Kosmetolog
manicure katowice
Umów się na zabieg
Wskazania do zabiegu:
Obszary ciała do zabiegu:
 • Dłonie
 • Paznokcie
Beauty medica
Umów bezpłatną konsultację

786 131 818

+32 307 18 18

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszymi specjalistami.
Zostaw nr telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą.