(32) 307 18 18

Plazma – blefaroplastyka powiek

Opis zabiegu

PLAZMA – blefaroplastyka powiek

Co to jest Plazma powiek?

Jest to niechirurgiczna metoda redukcji opadających powiek. Liftinguje, napina górne powieki niwelując załamania na jej powierzchni oraz daje efekt zagęszczenia skóry.

Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, przy użyciu urządzenia Intraject o klasie medycznej z zastosowaniem najnowszej  i unikalnej technologii plazmy azotowej.

Jak działa zabieg?

Zabieg opiera się na emisji plazmy azotowej. Energia plazmowa powstaje wskutek oddziaływania radiofrekwencji na cząsteczki azotu. Milisekundowe impulsy plazmy azotowej wpływają na powierzchnię skóry, tworząc punkty sublimacji, w celu uzyskania skurczu skóry i pozbycia się nadmiaru tkanki. Dodatkowo fala plazmowa wytwarza efekt cieplny w przylegających tkankach, tworząc prawidłowe warunki naturalnych czynników wzrostu dla nowego kolagenu i procesu regeneracji skóry.

Jakie efekty uzyskujemy po zabiegu?

Po zabiegu skóra powiek jest wyraźnie zagęszczona i zregenerowana. Efekt opadających powiek zostaje zmniejszony, co przejawia się w młodszym i bardziej otwartym spojrzeniu. Dzięki pobudzeniu naturalnych czynników wzrostu i regeneracji tkanek skóra poprawia się jeszcze do kilku tygodni po zabiegu.

Dla kogo dedykowany jest zabieg?

Plazma powiek dedykowana jest:

  • osobom, które widzą pierwsze objawy starzenia się skóry wokół oczu i na powiekach
  • cierpiącym z powodu asymetrii oczu, przepuklin tłuszczowych oraz nadmiaru wiotkiej skóry tzw. „opadającej powieki” , utrudniającej swobodne widzenie
  • osobom po chirurgicznej plastyce powiek, a których ich skóra dalej ulega starzeniu
  • osobom, które z różnych względów nie kwalifikują się na chirurgiczną korektę

Czy plazmą  możemy wykonywać na inne obszary niż powieki?

Plazma  jest dedykowana do usuwania zmarszczek również na małych obszarach takich jak kurze łapki, lwia zmarszczka, zmarszczki marionetki, bruzda nosowo- wargowa oraz usuwanie wiotkości dolnych powiek.

Dodatkowe informacje
Zabieg wykonuje
Lekarz
Cena zabiegu
od 800 zł
Czas trwania zabiegu
60-75 min
Co musisz wiedzieć o zabiegu Plazma – blefaroplastyka powiek
Znieczulenie

Miejscowe -krem EMLA

Sugerowana seria

W zależności od stanu wyjściowego wiotkości skóry wokół oczu bądź od stopnia nasilenia opadających powiek wykonujemy od 1 do 3 zabiegów.

Czas utrzymywania się efektu

24 miesiące

Przeciwwskazania
Beauty medica
Umów bezpłatną konsultację

+32 307 18 18

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszymi specjalistami.
Zostaw nr telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą.