O nas - Zespół Beautymedica Katowice

O nas

Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii

Klinika kosmetologii, medycyny estetycznej i laseroterapii Beauty Medica powstała z marzeń o miejscu, które zapewniałoby wszechstronną opiekę, pielęgnację zdrowia i urody. Głównym celem jest profilaktyka przeciwstarzeniowa i leczenie zmian związanych z upływem czasu. W skład zespołu Beauty Medica wchodzą wykwalifikowani specjaliści w zakresie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii.

Nasz zespół łączy w sobie bogatą wiedzę z młodzieńczym zapałem i entuzjazmem. Ponad 15-letnie doświadczenie w medycynie estetycznej, i kosmetologii wspieramy najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Jeśli obawiałaś się czy to może zaszkodzić , zapewnimy, że nas też nie interesują metody wątpliwej jakości bądź niosące istotne ryzyko. Jeśli boisz się skalpela i operacji, a potrzebujesz długotrwałych efektów, to jest to droga, którą powinnaś kroczyć. Nasz konsultant estetyczny udzieli Ci szczegółowych informacji na temat dostępnych zabiegów i  dobierze indywidualny program pielęgnacji.

Jeśli obawiasz się kosztów, zdziwisz się ile można zaoszczędzić nie wydając na zbędne zabiegi lub jak niewiele czasami trzeba wydać, aby osiągnąć duże efekty.

Beauty Medica

Zobacz
naszą galerię