Stymulatory tkankowe - Beautymedica Katowice

Stymulatory tkankowe

Opis zabiegu

Stymulatory tkankowe to grupa preparatów do iniekcji, których zadaniem jest  odbudowa struktury starzejącej się skóry. Poprzez silną stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, czyli białek odpowiedzialnych za jędrność i gęstość skóry, zostaje przywrócona dawna elastyczność, gładkość i blask. Zmarszczki i przebarwienia przestają być widoczne, a twarz odzyskuje młody i promienny wygląd.

Na rynku istnieje wiele rodzajów i producentów stymulatorów tkankowych. Różnią się one między sobą przede wszystkim wskazaniami, trwałością, uzyskanymi efektami, mechanizmem działania i składem. Są produkowane na bazie takich substancji, jak m.in.: kwas hialuronowy, hydroksyapatyt wapnia, kwas L-polimlekowy, aminokwasy i polinukleotydy.

Co wybrać? Nie musisz się nad tym zastanawiać. To lekarz określi stan Twojej skóry, zapyta o potrzeby i oczekiwania,  a następnie dobierze odpowiedni preparat i w odpowiedni sposób poda go pod skórę.

Co ważne, zabiegi z użyciem stymulatorów tkankowych są przeznaczone zarówno dla osób młodych, które pragną zatrzymać upływ czasu, jak i u pacjentów dojrzałych, z  widocznymi oznakami starzenia na skórze.

 


Co musisz wiedzieć o zabiegu Stymulatory tkankowe
Wskazania
Przeciwwskazania
Sugerowana seria
Zalecenia pozabiegowe
Czy zabieg jest bolesny?
Znieczulenie
Beauty medica
Umów bezpłatną konsultację

786 131 818

+32 307 18 18

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszymi specjalistami.
Zostaw nr telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą.