Likwidacja worków pod oczami - Beautymedica Katowice

Likwidacja worków pod oczami

Opis zabiegu

Worki pod oczami są problemem większości społeczeństwa. Wiele osób w wieku od 25 – 35 zaczyna już obserwować opuchliznę pod oczami, która z biegiem lat postępuje. W rezultacie tego procesu tworzą się nieestetyczne worki, których nie można samemu się pozbyć. Te osoby, które doświadczają opisywanego powyżej problemu, wiedzą, iż nawet najdroższe kremy nie są skuteczne w walce przeciw nim.

Dzieje się tak, ponieważ worki pod oczami to nie problem skóry, a jej struktury. Do końca nie wiadomo, co jest powodem powstawania „zmęczonych oczu”, ale odkryto, iż ta trudna do usunięcia opuchlizna, powstaje na skutek „wypchnięcia tłuszczu”, który normalnie powinien znajdować się wokół gałki ocznej. Lekarze przypuszczają, że to wypchnięcie tłuszczu następuje, w wyniku samoistnej prewencji organizmu przed kontaktem gałki ocznej z kością. Dzieje się tak, gdyż na skutek upływu lat struktury skóry ulegają znacznemu osłabieniu. Obszar skóry wokół oczu zaczyna opadać i tracić tym samym dawne pełne kształty. Obrazowo ujmując oko boi się, że wrażliwa gałka zostanie narażona na kontakt z kością, wokół oczodołu i zaczyna uruchamiać proces samoobrony, który skutkuje powstaniem poduszek tłuszczowych. Na początku ich tworzenia są one pełne i znajdują się zaraz pod oczami, natomiast z biegiem lat, na skutek osłabienia struktur kolagenu, zaczynają opadać i zwisać, jak prawdziwe worki. Kolejnym problemem estetycznym towarzyszącym opuchniętym dolnym powiekom są cienie pod oczami.

Mamy rozwiązanie

Przy użyciu najnowszej technologii fal radiowych możemy w trwały sposób usunąć poduszki tłuszczowe pod oczami. Zabieg polega na rozgrzaniu tkanki tłuszczowej za pomocą jednorazowej kaniuli falą RF. Pacjent zostaje znieczulony miejscowo w celu wyeliminowania dyskomfortu podczas zabiegu.

Zaleca się wykonać 2 – 3 zabiegi w odstępach co 30 dni.


Co musisz wiedzieć o zabiegu Likwidacja worków pod oczami
Wskazania
Przeciwwskazania
Sugerowana seria

Zaleca się wykonać 2 – 3 zabiegi w odstępach co 30 dni.

Zalecenia pozabiegowe
Czy zabieg jest bolesny?
Znieczulenie
Dodatkowe informacje
Cena
od 800 zł
Czas trwania zabiegu
Zabieg wykonuje
Obszary ciała do zabiegu:
Beauty medica
Umów bezpłatną konsultację

786 131 818

+32 307 18 18

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszymi specjalistami.
Zostaw nr telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą.