CODAGE PARIS - Pielęgnacja szyta na miarę - Beautymedica Katowice

CODAGE PARIS – Pielęgnacja szyta na miarę

CODAGE PARIS – Pielęgnacja szyta na miarę

Jako pierwsza klinika na śląsku wprowadzamy francuską markę luksusową CODAGE PARIS!

To linia wyjątkowych kosmetyków premium, „szytych na miarę”, stworzona dla nowoczesnych kobiet, świadomych potrzeb swojej skóry.

Pielęgnacja we francuskim stylu

Kosmetyki CODAGE to coś więcej niż zwykłe preparaty pielęgnacyjne. To koktajle składników aktywnych, które działają synergicznie, aby jak najlepiej odpowiedzieć na konkretne potrzeby skórne. Zainspirowane układem okresowym pierwiastków, łączą i dozują substancje odżywcze, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania skóry. Tu nie ma miejsca na uniwersalne rozwiązania. Skład każdego preparatu to kompozycja składników, która stanowi odpowiedź na konkretny problem.

Misją marki CODAGE jest celebracja piękna, które w każdym wydaniu jest wyjątkowe i wymaga spersonalizowanej pielęgnacji. Z kolei jej filozofią jest powrót do tworzenia indywidualnie dopasowanych produktów do pielęgnacji skóry z innowacyjnymi substancjami aktywnymi, działającymi głęboko w sercu komórek. Twórcy marki wcielają swoje idee w życie za sprawą kolekcji serum o bardzo wysokim stężeniu składników aktywnych, które wnikają w najgłębsze warstwy naskórka. Dla osób o specyficznych potrzebach tworzone są preparaty dopasowane do rodzaju ich skóry – własne, spersonalizowane serum z wygrawerowanymi inicjałami i „kodem”, czyli symboliką kombinacji wykorzystanych ingrediencji.

Produkty CODAGE to wyłącznie certyfikowane składniki aktywne złożone z roślin i minerałów, czyli w pełni naturalne. Formułę każdego specyfiku uzyskuje się w procesach biotechnologicznych, poddanych największym restrykcjom w zakresie skuteczności i bezpieczeństwa. Do tej pory powstało już ponad 40 różnych produktów, spośród których żaden nie zawiera parabenów, alergenów ani skoncentrowanych olei. Ponadto żaden był testowany na zwierzętach.

 Z marką CODAGE zespół specjalistów Beauty Medica będzie mógł wprowadzić pielęgnację na nowy poziom proponując swoim pacjentom kosmetyki stworzone specjalnie dla nich, o ich imiennej recepturze, zakodowanych według ich potrzeb.

  

 


Tagi:
Beauty medica
Umów bezpłatną konsultację

+32 307 18 18

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszymi specjalistami.
Zostaw nr telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą.