Czerwcowe promocje ! - Beautymedica Katowice

Czerwcowe promocje !

Czerwcowe promocje !

Jesteście ciekawi co specjalnego przygotowaliśmy dla Was na czerwiec? 🤗Pakiet promocji jest już gotowy, a w nim👇

Mezoterapia Aquashine 3 + 1 GRATIS

Głęboka mezoterapia wykorzystująca nieusieciowiony kwas hialuronowy oraz wzbogacona aktywnym kompleksem peptydowym o działaniu przeciwstarzeniowym.

Zabieg Geneo w cenie 199zł zamiast 250zł

Przełomowa technologia Microbubble Energy 3 w 1, która oferuje kompletną pielęgnację skóry, w tym: złuszczanie zewnętrznej warstwy skóry, wchłanianie podstawowych składników rewitalizujących skórę oraz naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz.

Zabieg wyszczuplający Cryotshock brzuch 700zł zamiast 1300zł

Cryo T-Shock jest najbardziej innowacyjnym i wszechstronnym urządzeniem przeciwstarzeniowym na rynku, które eliminuje zlokalizowany tłuszcz, redukuje cellulit, a także tonizuje i napina skórę. Wykorzystuje najnowocześniejszą termografię i krioterapię (szok termiczny), aby zmienić kształt ciała.
Zabiegi Cryo T-Shock niszczą komórki tłuszczowe i zwiększają produkcję kolagenu w skórze podczas każdej sesji ze względu na reakcję szoku termicznego wywołanego przez wysokie i niskie temperatury. 

Zabieg ujędrniający Hifu – cała twarz w cenie 1900zł, dolna partia 1400zł

Hifu to bezoperacyjny lifting zwiotczałej skóry. Głębokie, zogniskowane działanie ultradźwięków o dużym natężeniu nie uszkadza skóry, a koncentruje się bezpośrednio w głębszych warstwach skóry lub w tkance podskórnej. Polega on na precyzyjnym skupieniu fali ultradźwiękowej o wysokiej energii na małym, punktowym obszarze

Napisz do nas 💬💬💬
Lub zadzwoń 📲786 13 18 18
📍ul. Józefowska 135
🌐https://bemedica.pl/


Tagi:
Beauty medica
Umów bezpłatną konsultację

+32 307 18 18

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszymi specjalistami.
Zostaw nr telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą.