EFEKT JUVÉDERM® - Beautymedica Katowice

EFEKT JUVÉDERM®

EFEKT JUVÉDERM®

Doceń to, co kochasz, popraw to, co chcesz zmienić, korzystając z gamy produktów JUVÉDERM®, przeznaczonych do stosowania w różnych obszarach twarzy w celu uzyskania indywidualnie dopasowanych rezultatów.

Kwasy hialuronowe linii Juvederm firmy Allergan to najwyższej klasy produkty, w których zastosowano opatentowana technologie Vycross. Dzięki tej technologii powstały gładkie, plastyczne żele o dłuższym czasie utrzymywania się 

Volux – preparat o niespotykanej wcześniej gęstości 25mg. Przeznaczony do konturowania linii żuchwy i podbródka. Efekt zabiegu utrzymuje się do 24 miesięcy.

Voluma – stężenie kwasu hialuronowego 20mg . Przeznaczona do głębokiego podania w okolice policzków, brody, żuchwy. Czas utrzymywania się do 24 miesięcy.

Volift – wypełniacz i preparat liftingujacy o stężeniu 17,5mg. Przeznaczony do ust, policzków, fałd nosowo-wargowych i linii marionetek. Czas utrzymywania się do 15 miesięcy.

Volite – przeznaczony do regeneracji, rewitalizacji i hydratacji skóry w obrębie twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Rozświetla i nawilża a efekt utrzymuje się do 9 miesięcy.


Tagi:
Beauty medica
Umów bezpłatną konsultację

+32 307 18 18

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszymi specjalistami.
Zostaw nr telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą.