Lipoliza iniekcyjna - Beautymedica Katowice

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna

Tematem, który dzisiaj chciałabym poruszyć jest lipoliza infekcyjna.
Jak to jest, że po mimo stosowania dobrze dobranej diety i ćwiczeń posiadamy newralgiczne miejsca na ciele gdzie jednak odkłada się nadmiar tkanki tłuszczowej. Wewnętrzne strona ud czy na dolna partii brzucha to jednak jedne z wielu przykładów.

Moje drogie Panie, która z was nie pierwszy raz walczy z tym problemem bezskutecznie? Ja jednak mam na to skuteczny sposób.!
Lipoliza pogromca tłuszczu! A czym jest lipoliza? Już wyjaśniam
Lipoliza to proces polegający na rozkładzie trójglicerydu znajdującego się w tkance tłuszczowej. W jego wyniku komórki tłuszczowe ulegają rozpadowi. Uwolnione z nich kwasy tłuszczowe i glicerol trafiają do krwiobiegu, a następnie są metabolizowane i wydalane z organizmu. Pozwala on na redukcję miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej bez konieczności używania skalpela. Nieinwazyjność zabiegów lipolizy sprawia, że są one obarczone znacznie mniejszym dyskomfortem i ryzykiem powikłań niż tradycyjna liposukcja (operacyjne odsysanie tłuszczu).

Skoro wiemy, czym jest lipoliza to przestawię wam jak przebiega zabieg

Lipoliza iniekcyjna polega na wstrzyknięciu w wybrany obszar na ciele substancji powodujących rozpad komórek tłuszczowych. Przed zabiegiem skóra pokrywana jest preparatem znieczulającym oraz dezynfekowana. Następnie w wybrane miejsca wstrzykiwana jest mieszanina odpowiednich substancji:
Fosfatydylocholiny (inaczej: lecytyny) – substancji naturalnie występującej w organizmie. Zwiększa ona przepuszczalność błony komórek tłuszczowych, dzięki czemu nadmiar tłuszczu może zostać wydalony z organizmu.
Deoksycholanu sodu – naturalnej substancji występującej w solach kwasów żółciowych. Wykazuje ona działanie emulgujące i tym samym umożliwia transport trójglicerydów na zewnątrz komórek tłuszczowych.
Po około 3 dniach od wykonania zabiegu, w tkance tłuszczowej zaczyna rozwijać się kontrolowany stan zapalny. Cały proces trwa zwykle około 6 tygodni. W jego wyniku zniszczeniu ulega od 25 do 45% komórek tłuszczowych.

Często pytacie moje drogie panie o skutki uboczne, jak przy każdym zabiegu tu tez występują a mianowicie po każdym zabiegu na skórze pojawia się zaczerwienienie, pieczenie i obrzęk. Mogą wystąpić również dolegliwości bólowe oraz siniaczki. Objawy te ustępują zwykle w ciągu kilku dni.

Partie, na których podajemy preparat:

  • Lipoliza iniekcyjna brzucha,

  • Lipoliza ud i bioder,

  • Lipoliza podbródka,

Moje drogie Panie Bardzo proszę pamiętać i nie bagatelizować!!!
zawsze udzielamy rzetelnych informacji na konsultacji wstępnej że:
Zabieg lipolizy nie jest wskazany dla was z dużą nadwagą lub otyłością i nie jest sposobem na leczenie tych dolegliwości ani na ogólną redukcję wagi. Nieinwazyjne rozbijanie komórek tłuszczowych to zabieg dedykowany wam o normalnej masie ciała lub niewielkiej nadwadze (do 10 kg powyżej optymalnej masy ciała). Przeprowadzamy go w przypadku miejscowego nagromadzenia tłuszczu, zwłaszcza w miejscach odpornych na działanie diet odchudzających i ćwiczeń fizycznych.

Materiał przygotowała: Karina -Kosmetolog Beauty Medica


Tagi:
Beauty medica
Umów bezpłatną konsultację

+32 307 18 18

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszymi specjalistami.
Zostaw nr telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą.