Mezoterapia igłowa - Beautymedica Katowice

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa

Która z nas nie chce być piękna? Poprawić kondycję swojej skóry a przy okazji opóźnić oznaki starzenia?
My oczywiście na to swój sposób mamy, z mojego doświadczenia kosmetologa swoim klientką polecam mezoterapie igłową a dlaczego? Możemy najpierw wyjaśnię, czym jest ten zabieg i jakie korzyści niesie dla naszej skóry.
A więc moje drogie Panie mezoterapie igłowa to nic innego jak wśródskórne podawanie do skóry właściwej( tak tak to tam znajdują się komórki a dokładnie fibroblasty, które produkują kolagen elastynę i one odpowiedzialne są za starzenie się skóry, za jej elastyczność i gęstość) odpowiednej substancji aktywnej.

A jak przebiega ten zabieg już wam, zatem tłumacz

Mezoterapie wykonuje się przy pomocy bardzo cienkiej igły, którą wstrzykuje się koktajl witaminowy i innych substancji aktywnych np. nieusieciowany kwas hialuronowy czy aminokwasy. Metoda mezoterapie jest praktycznie bezbolesna, oprócz uczucia ukłucia igłą, nie ma żadnych innych nieprzyjemnych dolegliwości. Niektóre pacjentki posiadają bardzo wrażliwą i cienką skórę, dlatego w takich przypadkach można zaaplikować pacjentce specjalny krem znieczulający przed zabiegiem. Mezoterapia powoduje lekkie uwypuklenia na skórze w miejscach wstrzyknięcia preparatu witaminowego, które się niwelują po około dwóch dniach. Niekiedy mogą występować lekkie krwiaki czy siniaki, które szybko znikają.
Prawda ze nie jest tak źle?
Skoro wiemy jak ten zabieg przebiega to teraz może przejdźmy do jego korzyści. Która was by nie chciała wiedzieć, co taki zabieg daje naszej skórze?

Mezoterapia to doskonały zabieg odmładzający i przeciwzmarszczkowy. Zabieg ten przeznaczony jest dla wszystkich, którzy widzą pierwsze oznaki starzenia na swojej skórze, głównie są to pierwsze zmarszczki mimiczne, zmarszczki wokół oczu, ust, czy ziemisty i niezdrowy koloryt skóry, brak gęstości i utrata owalu twarzy i co najważniejsze świetni przywraca nawilżenie skóry. Mezoterapia igłowa  skuteczna jest również na takie newralgiczne miejsca skóry jak szyja i dekolt, które starzeją się najszybciej, ze względu na dużą ilość ruchów i rozciągania skóry przez całe życie.

Mezoterapia jest terapią dla naszej skóry wiec im więcej wykonamy takich zabiegów tym lepsze są efekty. Pamiętajcie systematyczność jest bardzo ważna. Każdej z was dobierzemy indywidulanie koktajl tak a by zaopatrzyć skórę w potrzebne składniki odżywcze. Myślę, że długo nie będzie trzeba cię namawiać a twoja skóra na pewno ci za to podziękuje.

Karina


Tagi:
Beauty medica
Umów bezpłatną konsultację

+32 307 18 18

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszymi specjalistami.
Zostaw nr telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą.