Nowość! - JALUPRO aminokwasowa terapia zastępcza - Beautymedica Katowice

Nowość! – JALUPRO aminokwasowa terapia zastępcza

Nowość! – JALUPRO aminokwasowa terapia zastępcza

 

Czym wyróżniają się preparaty JALUPRO® Classic I HMW?

Aminokwasowa terapia zastępcza Jalupro®? Jeśli zauważyłeś u siebie oznaki starzenia się skóry, to rozwiązanie, którego szukasz! Przeszkadzają Ci zmarszczki, cienie pod oczami, brak jędrności? Twoja skóra znowu może wyglądać świeżo i zdrowo!

Wraz z upływem lat i starzeniem się skóry, obserwujemy zmniejszenie się liczby fibroblastów, które odpowiedzialne są za naturalną produkcję kolagenu oraz pozostałych białek wpływających na jędrność i elastyczność skóry. Staje się ona sucha, szara, wiotka. Brak jędrności widoczny jest na twarzy, szczególnie w okolicy oczu, policzków, jak również na ciele, głównie na szyi, grzbietach dłoni, w obszarze nad kolanami czy w okolicy ramion. Na skórze uwidaczniają się dodatkowo zmarszczki, które dodają lat.

Preparaty JALUPRO® powstały w efekcie wieloletnich badań biotechnologicznych prowadzonych przez włoską firmę Professional Dietetics. Udowodniono, że aminokwasy w połączeniu z kwasem hialuronowym mogą wspierać proces biorewitalizacji skóry, co zostało wykorzystane w tworzeniu produktów Jalupro Cassic i Jalupro HMW.

Zadbaj o strukturę kolagenową swojej skóry

Innowacyjna  formuła Jalupro oparta jest na wysokim stężeniu kwasu hialuronowego i kompleksie unikalnej sekwencji czterech aminokwasów – L-lizyny, L-proliny, glicyny, L-leucyny. Te wyjątkowo dopasowane składniki skutecznie odbudowują strukturę kolagenową skóry.

aktywny-kompleks-aminokwasow-skladniki-macierzy-pozakomorkowej-jalupro-biorewitalizacja

Dzięki takiemu połączeniu składników komórkom skóry dostarczane są dokładnie te substancje, których potrzebują do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju. Skóra zostaje nawilżona i odżywiona, dzięki czemu staje się elastyczna, jędrna, wygląda młodziej. Dodatkowo zniwelowane zostają drobne zmarszczki.

Jalupro Classic

 

Preparat ten działa doskonale zarówno na skórę twarzy, jak i całego ciała w wyniku aktywacji jej  naturalnych procesów naprawczych. Przywraca blask i elastyczność skórze, daje efekt szybkiego nawilżenia, zapobiega utracie jej jędrności, redukuje zmarszczki i zapobiega powstawaniu elastozy. Zabiegi przynoszą doskonałe efekty w leczeniu wiotkości skóry twarzy, ramion, ud, kolan, brzucha. Produkt stosowany jest także z powodzeniem w redukcji blizn, np. potrądzikowych oraz keloidów i rozstępów.

Zazwyczaj wykonuje się serię 3 zabiegów w odstępach 10 dni, jednakże to lekarz ustala ich częstotliwość indywidualnie dla danego pacjenta i potrzeb jego skóry.

Wskazania do zabiegu Classic

– fotostarzenie i anti-aging twarzy oraz ciała (lekkiego i średniego stopnia)

– rozstępy, blizny

– przygotowanie, poprawa i  przedłużenie wyników różnych procedur estetycznych (wypełniacze, peelingi, lasery)

– przed i po operacjach chirurgicznych

Jalupro HMW

To produkt, którego zadaniem jest biorewitalizacji obszarów skóry, które są najbardziej narażone na powstawanie głębokich zmarszczek i bruzd. Preparat stosuje się w celu niwelowania zmarszczek czoła, zmarszczek palacza, linii marionetek oraz w przypadku bruzd nosowo-wargowych i korekty owalu twarzy. Zabiegi  przynoszą bardzo dobre efekty w rewitalizacji skóry szyi i dekoltu.

Terapia HMW przynosi długotrwałe nawodnienie w wyniku długiego utrzymywania się produktu w skórze, dlatego zalecana jest szczególnie dla starzejącej się skóry, gdzie wszystkie procesy metaboliczne są mniej aktywne.

Standardowo wykonuje się 2 zabiegi w odstępach 20-dniowych, ale ostatecznie to lekarz decyduje o ich ilości i częstotliwości oceniając potrzeby skóry pacjenta.

Wskazania do zabiegu Jalupro HMW

– fotostarzenie i anti-aging twarzy  oraz ciała (stopień umiarkowany i poważny)

– skóra sucha i odwodniona

– zabiegi wykonywane w okresie letnim

– początek zabiegów regeneracyjnych

– przygotowanie, poprawa i przedłużenie rezultatów różnych procedur estetycznych

jalupro-hmw-kaniowscy-biorewitalizacja
 
 

Tagi:
Beauty medica
Umów bezpłatną konsultację

+32 307 18 18

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszymi specjalistami.
Zostaw nr telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą.